Перша згадка про школу датується 1864 роком. Це церковно-приходська школа - 6 класів, тоді як навколишні села мали лише 1 клас. Школа була розміщена в громадській будівлі. Вчителем був дячок «псаломщик» Гайденко. В такій структурі школа збереглася до 20-х років ХХст. З встановленням Радянської влади під школу було забрано хату священника Лапінського з прибудовами. Ця хата збереглася до наших днів. До 1968року в ній знаходилася школа.
Старе приміщення школи
Вірою і правдою служила ця будівля селу. В ній навчалися у дві зміни учні семирічної школи, по 30 учнів в кожному класі. Так тривало до 1954 року. В цю школу ходили учні сіл Сасанівка і Крачанівка.
Першим директором школи в 30-х роках був Гірчук Олексій Данилович з дружиною Ганною Григорівною. Пізніше Мельник Уліян Тимофійович.
З 1933 року - і до самого початку війни, директором школи був Родін Петро Петрович, а дружина його викладала німецьку мову. В роки війни вона була перекладачем у німців. З розповідей старожилів, допомагала селянам уникнути покарань зі сторони німців. Вчителями в той час працювали: Діна Ізраїлівна і Марія Василівна. Діну Ізраїлівну німці розстріляли, як єврейку.
Під час німецької окупації в школі німці утримували коней.
До 1948 року директором школи працювала Гулько Поліна Марківна, а з 1948 по 1958 роки директором школи працював відданий комуніст, фронтовик Демчук Федір Федорович.
Демчук Федір Федорович
Він був ветераном Великої Вітчизняної війни, нагороджений орденом Червоної Зірки. Завжди, навіть на уроках, носив цю високу нагороду. Учням тих часів він запам’ятався саме таким орденоносцем.
З 1958року директорами шкіл працювали Мельник Роман Панасович, Ясенчук Іван Степанови
Мельник Роман Панасович
В 1965 році було відкрито нове приміщення школи
Будівля дуже висока, світла, вікна великі, займають всю передню стіну, але тепер вона потребує ремонту і догляду. Тут розміщено навчальні кабінети.
Вигляд школи сьогодні
Перші учні нової школи
З 1975 року по 1987 рік директором школи працював комуніст Грицюк Василь Микитович.
Грицюк Василь Микитович
В цей період проводиться добудова приміщення школи.
Було в планах будівництво окремого крила молодших класів. Але не судилося. Особливу увагу Грицюк В.М. приділяв дисципліні і порядку в школі. В 1987 році Василь Микитович пішов на заслужений відпочинок.
З 1 вересня 1987 року директором школи призначено Паламарчука Василя Олександрович. На цій посаді він працював тринадцять років.
Паламарчук Василь Олександрович
З 2000 року директором школи працює Мельник-Нюнько Валентина Анатоліївна.
Мельник-Нюнько Валентина Анатоліївна
Педколектив школи налічує 19 вчителів. З них - 7 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 3 вчителі – звання «Старший вчитель», 5 вчителів – І кваліфікаційну категорію, 1 – ІІ категорію, 3 – спеціалісти.
У зв'язку з із складною демографічною ситуацією в Україні, зменшується кількість учнів і в нашій школі. Коли в 1953 році було 235 учнів, то в 2019 році - 55 учні.